Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 18:46   #62
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Proste wystawiłem im na przynętę Kapitana I Doktora - Wzruszył ramionami Stark grając rolę bezwzględnego przestępcy

- Masz szczęście że jesteś zagrożonym gatunkiem o przewspaniałe Lordziątko Czasu bo kto inny za taki tekst poleciałby już pod ścianę - zakpił Stark

- A tak przy okazji miałem cię spytać: Skąd ten Kochei? Nigdy nie lubiłem zajęć literatury, ale o ile mnie pamięć nie myli to antagonista ze słowiańskich bajek dla dzieci? Na nasze Kości ej albo Bones lub bonehad. Rzeczywiście wyglądasz na trochę kościstego i od razu widać, że jesteś "twardogłowy”, ale jednak nie do końca do ciebie pasuje. Może to po prostu pieszczotliwe przezwisko, które nadał ci Doktor? Rzeczywiście wyglądacie na parę - drwił bezlitośnie Tony

- Dobra, skoro pobrażaliśmy już się na wzajem to może odwdzięczyłbyś się za uratowanie życia i pomógł mi posprzątać ten bałagan? Mała podpowiedź geniuszu:, Kiedy ktoś ratuje cię przed zawałem serca i ratuje ci życie nie grozi się mu śmiercią. A teraz grzecznie proszę weź się do roboty. Doktor prosił żebym był ci zaufał, więc pokaż, co potrafisz. - Poprosił z uśmiechem

- A licencją pilotażu to nie szpanuj, bo tydzień temu azjatycki nastolatek poradził sobie z tym w pięć minut, więc i ja bym dał radę. Zresztą TARDIS i tak lubi mnie bardziej niż ciebie

JARVISIE poproś Sexy żeby poinformowała mnie, jeżeli Mistrz zrobi coś niewłaściwego, z czym czuła by się nieswojo. Wtedy go odsunę i z jej pomocą sami rozwiążemy problem - Z tego, co mówił Doktor Mistrz uczynił maszynie coś, co można by przyrównać do gwałtu tak, więc Iron Man postanowił traktować żywy statek jak kobietę po traumatycznym przejściu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-05-2014 o 18:52.
Brilchan jest offline