Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 20:38   #65
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Co nie zmienia faktu że jest przestarzałym modelem - powiedział Mistrz złośliwie. - I ONA dobrze o tym wie
Władca Czasu klepał coś na klawiaturze i obserwował obracając się kręgi pisma swej ojczystej planety.
- Ha, co ciekawe - powieszał. - Bardzo kreatywne. Zola w ciekawy sposób wykorzystał modulator. Otworzył okno w czasie i przestrzeni. Ja dałem mu urządzenie, którym może podróżować tylko jedna osoba. Na zasadzie "góra przyjdzie do Mahometa" chciał przeciągnąć Doktora z przeszłości tam gdzie chciał. Jednak jak to człowiek schrzanił sprawę i okno się zapadło wyrzucając Doktora w Wir Czasu. To oczywiście go zabiło i wywołało paradoks. Zatrzymać tego, nie zatrzymam, ale wystarczy że wyskoczysz teraz na chwilę i złapiesz go zanim się przewróć. Tylko zrób to jak już będzie w powietrzu, ok? Jak otworzysz drzwi będzie właściwy czas, ja o to zadam. A teraz sio! - Mistrz odprawił go niedbałym gestem jak natrętne dziecko.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 19-05-2014 o 21:11.
Dragor jest offline