Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2007, 07:13   #21
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy usłyszała jego słowa w swoim umyśle zatrzymała sie na chwilkę, po czym mimo wolnie ruszyła dalej. Spojrzała na niego z zaciekawieniem.
-Wow!- szepnęła z zachwytem- Umiesz porozumiewać sie telepatycznie! To wspaniałe, super, ekstra, i w ogóle! - zaczęła skakać naokoło niego.- Ale ci zazdroszcze... też bym chciała umieć porozumiewać sie telepatycznie... to tak jakby mówić do kogoś na ucho tylko grzeczniej i napewno nikt tego nie usłyszy! Ale faaaaajnie! - pisnęła na zakończeniem. Przestała skakać na około chłopaka gdy doszli do jej pokoju. - Zaprosiła bym cie do środka, ale wiesz, będe sie przebierać i w ogóle, przepraszam, ale poczekasz tutaj, dobrze? Zaraz wracam!- i szybko weszła do pomieszczenia zamykając za soba drzwi. W środku przebrała sie szybko i z dość niezadowoloną miną wyszła z powrotem - No to możemy iść... Nie lubie nosić tych tunik... Mój Mistrz kazał mi je nosić, ale wynegocjowałam możliwość nie noszenia ich cały czas... Bo jakos... Znaczy nie mam nic przeciwko nim, ale poprostu.... nie chce wyglądać tak jak wszyscy, rozumiesz o co mi chodzi?- popatrzyła na Khameira gdy już kierowali sie do medyków. - Ale nie ważne, ja sie jeszcze chciałam zapytać... Pewnie to bardzo trudne nauczyć sie telepatycznie mówić? Też bym chciała... - powiedziała rozmarzonym tonem- A jak myslisz, będziemy musieli zrobić takie treningi z każdym? Bo wiesz... Ja nie wiem czy chce... Znaczy rozumiem że musze, no bo na tym polega trening, ale jakoś... no nie chce walczyć z towarzyszami, no wiesz.... A jak myślisz, będziemy mieli jakieś zajęcia w bibliotece? Bo ja strasznie lubie czytać i słyszałam że tu jest najlepsza, największa, najwspanialsza biblioteka!- mówiła z uśmiechem- A tak w ogóle...to może ci przeszkadza moje gadanie? Mam być cicho?
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline