Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2014, 00:20   #305
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Tak jasne rozumiem, kiedy zaczynasz powątpiewać w system etc gdzieś po środku twoich studiów, a nie po ich ukończeniu. Słuchaj, anime mi wmawia że ta laska w świecie zdominowanym przez proroczą maszynę, która nigdy się nie myli, ukończyła akademie policyjną z wyróżnieniem, że jest idealna do tej roboty. Musiała na tych studiach przejść szeregi szkoleń o tym jak działa system, że ofiary zbrodni często potem stają się swoimi oprawcami, nie wmówi mi nikt że nagle pierwsza misja z brzegu i książkowy przykład takiej akcji nagle sprawił, że zaczęła się z miejsca buntować i dostrzegać zuo tego systemu. Brednie i tyle dziurawa i słaba postać pod względem designu ot co
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem