Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2014, 20:29   #98
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
"Haunting in Connecticut", "Lustra" 1

To było piękne <3

No i jak oglądałam Jeźdzca bez głowy, to nawet nie wiedziałam kto to Deep, więc jak mogę lubić ten film za aktora, który dla mnie był po prostu zwykłym "aktorem"? D: dla mnie dopiero lata później stał się popularny, no i też dla mnie to stary film, w końcu ile to ma lat~
Fenomenu "Lśnienia" zaś nigdy nie zrozumiem, bo ja czułam się zażenowana jak to oglądałam, ale jestem w stanie zrozumieć, że komuś się to podobało (no ogólnie tragedią nie jest, po prostu jakoś mi nie podszedł) jednakże "mgły" to już nie zrozumiem D: A "droga bez powrotu" to taka sieczka wykonana przez 'brzdkich' ludzi i ilość tych części jaka wszła, straszna sprawa.

A oglądałam jakoś kilka miesięcy temu horror "V/H/S" i mam mieszane uczucia, jednak sam pomysł mi się podobał, z ciekawości można zobaczyć jeśli komuś się nudzi d:
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem