Wątek: Askanor K6 RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2014, 11:03   #5
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ale z Ciebie spoiler :P
Weź pod uwagę, że rozdział, o którym mówisz, jak sam wcześniej wspomniałeś, jest w części dla MG. To tajemnica. Gracze nie mają tego czytać, gracze mają się tego dowiedzieć na końcu wielkiej kampanii. A do tego czasu będą mieli właśnie tego typu spostrzeżenia jak moje: że rasy są strasznie podobne do siebie (co zresztą sam stwierdziłeś w swoim poście) i że się dziwnie krzyżują. Nawiasem mówiąc, jeśli te cechy poszczególnych ras są faktycznie mutacjami, lub czymś podobnym, to jeszcze gorzej, bo np. z alara i dragonitki może się urodzić alar, dragonita, alarodragonita, albo człowiek. No chyba że jest to w jakiś naukowy/magiczny sposób kontrolowane. Tak, wiem że czepiłem się rozmnażania, które (przynajmniej z mojego doświadczenia) rzadko się przewija na sesjach, niemniej jak w grze jest rasa składająca się wyłącznie z kobiet, to w każdej grupie graczy powyżej lat 12 znajdzie się minimum jedna, która zapyta: to skąd one się biorą?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline