Wątek: Kolejny RPG.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2014, 21:35   #4
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Mnie rozłożyły rasy...

Cytat:
Rasy:
Plywajace gora-dol jak delfiny. Dobrzy w nurkowaniu i wynurzaniu sie.
Plywajacy na boki. Dobrzy w omijaniu przeszkod na boki.
Plywajacy na wszystkie strony o wezowych ogonach zamieszkujacy szczeliny, jaskinie, tunele, groty etc.
....które żyjąc w wodnym środowisku są płaszczyznowo upośledzone. To tak jakby jakieś ptaki umiały dobrze zlatywać w górę i w dół, ale już z lataniem na boki miały problemy. Jak dane zwierzę jest zwinne z natury, to porusza się zwinnie w każdym kierunku.
A tak przy okazji.... delfiny nie są dobre w nurkowaniu. Tylko kaszaloty.

Co do systemu.

Cytat:
Czy to wogole molzliwe?
Czy to mzoe sie udac?
No nie wiem... nie chce mi się domagać tłumaczeń i wyjaśnień nielogiczności, które są prawie przy każdym założeniu.
Może mniej retorycznej pseudofilozoficznych rozważań typu...

Cytat:
Czy w tym krolestwie wladza okaze sie zbyt miekkia by pokoj mogl trwac wiecznie?
a dokładniejszy opis jak to wszystko ma się ze sobą składać w jeden spójny świat, byłoby lepsze dla całego systemu?
Bo na razie to niby oryginalne, a na pewno bardzo mętne i strasznie skąpo opisane, a przez to wydaje się niezbyt sensowne.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem