Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2014, 12:47   #3
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Biznesmen skinął głową ze zrozumieniem i spokojnym głosem odpowiedział:
- Lizz ma osiem lat. O tej porze powinna już spać. Służba ma przykazane rygorystycznie tego przestrzegać. Moja córka bowiem, to... - mężczyzna zawiesił głos - matematyczny geniusz. Jej wychowanie i nauka zostały przeze mnie dokładnie zaplanowane i nie może być odstępstw od wyznaczonych zasad. Wiem, że moja żona nie podchodzi do tego w tak drakoński sposób, jak ja, to był z resztą jeden z powodów naszego rozstania, ale służba jest lojalna względem mnie i nadal pilnuje harmonogramu dnia. Gdyby jednak zdarzyło się, w co wątpię, że Lizz by jeszcze nie spała, to zapewne będzie w swojej pracowni.
Darson wskazał na holograficznej mapie posiadłości, pokój na przeciwko sypialni córki.
- O tutaj. Poza tym na chipie macie hasła do kamer na terenie domu, więc w razie konieczności wasz decker bez problemów powinien ją zlokalizować.
Mężczyzna upił swoje drinka i spojrzał na zegarek.
- Co do awaryjnego miejsca zbiórki, to proponuje bar "Liquid" w Downtown. To spokojne miejsce i w miarę bezpieczne. Może być?
 
Python jest offline