Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2014, 09:34   #549
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
- Zgadzam się - Paula odezwała się kiedy Buck skończył. - Tak pragneliście mojego dotyku, że potrzebuję uzupełnić środki medyczne. Tym się zajmę. Może Pilar skombinuje coś dla nas za darmo? Kosztem pewnie wzięcia jej ze sobą. Powinniśmy także mieć coś pozwalającego pokonać siatkę pod napięciem i może uda się zdobyć wyłącznik do kamer inny od strzelania do nich. To mi przypomina o tłumiku do mojego karabinu.

Greczynka podobnie jak inni w pełni zaangażowała się już w planowanie tej akcji. Miało to ekscytujące podłoże. Od adrenaliny człowiek uzależniał się szybko, nawet zadana śmierć na jakiś czas wyparowała z głowy. To wróci, nie miała wątpliwości, liczyła - pewnie głupio - że tym razem uda się wyjść na zwiad i unikać walki. Do wyznaczanej trasy również się nie wtrącała.

- Wiesz Buck, gdybyś zgolił brodę, dostał perukę... - uśmiechnęła się do niego - ...tylko gdzie znajdziemy taką wielką sukienkę to nie wiem - przekrzywiła głowę, krytycznie oceniając jego osobę. Pozwoliła sobie na przyjazny śmiech, podobnie jak Marco. Zdawała sobie już sprawę, że było to im potrzebne.
- Dajcie znać co myślicie o zabraniu Pilar i można podzielić zadania. Mogę namówić ją też by wskazała nabezpieczniejszy tu motel. Wolałabym się wyspać bez przygód.
 
Lady jest offline