Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2014, 19:32   #49
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Alexander Black
Detektyw zobaczył, jak puynk-rokowiec wychodzi wściekły, a za nim jego wataha. Potem do pokoju weszła Izabela i dała mu znak, żeby za nią poszedł. Znalazł się w gabinecie, pomieszczeniu urządzonym ze smakiem, choć nieco staroświecko. Izab2la usiadła na skórzanym fotelu i z niewielkiej szufladki w biurku wyjęła ampułkę wypełnioną szkarłatną substancjąc
Rozbiła ją i jej zawartość nalała szklanki.
- Spróbuj tego - rzekła uśmiechając się tajemniczo. Ghul zbliżył czerwony płyn do ust i wypił jednym haustem. Poczuł nie tylko znajomą ekstazę, ale też zastrzyk adrenaliny, który sprawił, że poczuł się silny jak nigdy wcześniej.
- Jak widzisz, jestem w stanie ci zapłacić nie gorzej, niż każda pijawka. Musisz tylko odnaleźć czarną błyakawicę
(Alex zyskuje punkt krwi, ale ma minus 1 do puli kości, przeciwko oparciu się krwawej furi)

Marek Chmielewski
Izabela rzuciła mu ostrzegawcze spojrzenie.
- Twój wybór, choć nie chciałabym, żebyśmy zostali wrogami - rzekła zimno
Marek ze swoją watahą polowanie rozpoczął dopiero po zapadnięciu zmroku. Wszyscy członkowie watahy, nie licząc jego żony udali się na polowanie. Miasto było terytorium dwóch innych wastah, lecz lasy były niczyje. Okazały się być zaskakująco dzikie i pełne zwierzyny, lecz szybko wpadł na frapujący trop. Przez pół nocy podążali jego śladem, aż natrafili na zwłoki sarny. Miała przetrącony katk, ewidentny sposób polowania wielkich kotów, o czym wiedział z Discovery. Dostrzegł też ślady wielkich kotów.

Anton
Starszy mag naraz posmutniał.
- Myślałem, że udało mi się sprzedać ten cholerny zderzak. Rozumiem, że jesteś... świadomy
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline