Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2014, 22:01   #1
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Mass Effect - Część Pierwsza

Komentarze uważam za otwarte.

Swoja drogą jak niektórzy pewnie zauważą. Tytuł z sesją jak i ten z komentarzy różni się trochę od tego z rekrutacji.
Powód. Wreszcie go znalazłem

Część Pierwsza: Najemnicy jest początkiem serii sesji w uniwersum Mass Effect. Czy wszyscy dożyjecie końca przygody tego nie wiem. Wiem że po drodze na pewno czeka was wiele przygód oraz nowych towarzyszy.

Nie ma jeszcze wstępów dla poszczególnych graczy ale zapraszam do lektury wstępu, który powinien rzucić trochę światła na czas akcji jak i to co jest głównym wątkiem scenariusza. Czy ja powiedziałem głównym? Ano gdyż, ponieważ, albowiem. Po otrzymaniu tak niesamowitych i bogatych kart (nie będę pokazywał palcem kto ale ktoś przesłał mi historię aż na 3 wiadomości) nie mogłem tak po prostu pozostać przy głównym wątku. I tu narodził się zamiar nie tylko misji głównej czy mniejszych questów bocznych ale też i prywatnych misji o charakterze lojalnościowym znanych z trylogii.

Dodać coś jeszcze chciałem...ah tak
Udanej zabawy!
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline