Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2014, 07:10   #17
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Spokojnie, nie po to narysowałem sobie dyplom interneta w paintcie żeby teraz nie móc sobie poradzić z problemami w gdocu.
Jak już mówimy o kwestiach IT to czy ktoś wie co zrobić jak 5 razy przypadkiem wcisnałem szift i teraz za kazdym razem gdy wciskam spacje do mojego pokoju wchodzi goofy i każe mi szyć trampki.

A teraz na poważnie. Jestem już bardzo blisko zakończenia pierwszych wpisów, już jest 4/9 graczy więc praktycznie połowa (moja pani od matematyki była by dumna, polonista pewnie bardziej ale co tam) do tej pory pojawili się Elrond z surkesz, Miramax z omegi, Diana Landwalker i Garnusz Hawaiian.
Teraz ide spać. Potem muszę wyczyścić rynny, a dotego ten goofy ciągle chce nowe trampki. Mimo tego wszystkiego licze, że dzisiaj, ew. przed świtem znajdą się na forum wpisy dla wszystkich. PS. Nadal proszę o wstrzemięźliwość w postach. Możecie się za to pobawić w gdocu (i tak wam to usunę muahahahah-a)
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline