Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2014, 16:03   #5
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Mężczyzna uśmiechnął się półgębkiem i spojrzał na Terry'ego:
- To oczywiste, że moja żona zapewne zrobi wszystko, aby odzyskać córkę. Jej złość skupi się jednak na mnie. Wam, jeżeli tylko nie spartolicie roboty, nic nie grozi. To naprawdę jest łatwa robota. Wymaga tylko precyzji i skrupulatności i oczywiście ostrożności. To, co się będzie działo, po tym jak przekażecie mi Lizz, to już nie wasz problem. Jeżeli nie zostawicie po sobie śladów, to moja żona nigdy do was nie dotrze. To jednak nie powinno być dla was trudne, w końcu jesteście shadowrunnerami, prawda?
Zarówno ironiczny uśmieszek, dobór słów, jak i lapidarna odpowiedź sprawiły, że w głowie Terry'ego zapaliła się czerwona lampka. Pierwszy sygnał ostrzegawczy, którego nie można było zlekceważyć. W tym fachu trzeba było uważać na każdym kroku, inaczej człowiek mógł szybko skończyć w foliowym worku.
 
Python jest offline