Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 13:28   #28
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
coś mi powiadomienia nie działają z tego forum... ktoś jeszcze ma taki problem?
już próbowałem usunąć i wznowić subskrypcję, ale na darmo... jakiś tydzień temu działało wszystko jak należy...


fakt koleś jakoś zestresowany... dziwne.
dobrze, dajmy spokój śledzeniu go.
Ale chciałbym przyjrzeć się jeszcze dziś w nocy tej posesji. Choćby z daleka.
Moglibyśmy rozłożyć dookoła kilka kamer i obserwować kto tak się tam zjawia. Albo zobaczyć czy jakieś przemysłowe kamery w pobliżu mają posesję na widoku i się podpiąć.

Bril, sprawdź najpierw na kogo jest zarejestrowana ta posesja. Potem przejrzyj prasowe i otwarte archiwa za wszelkimi wzmiankami adresu lub nazwiska właściciela.
Lucy może nieco pomóc, do używania komputerów ma 11 kości, ale nie do hakowania. zatem tylko legalny research. Ale za teamwork z nią dostanieszjakieś 3-4 ekstra kości do swojego testu.

Z przeglądaniem portali społecznościowych itp będzie problem. Mamy w tej chwili tylko imię, nie mamy nazwiska ani zdjęcia, prawda?
Będziesz musiał zatem przejrzeć wszystkie wzmianki 8 letniej Liz z Seattle... nie wiem ile takich może być
Warto by zatem najpierw zdobyć jej zdjęcie albo / i nazwisko.


acha, Lucy przekazuje reszcie co dowiedziała się o aurach, tak jakby ktoś już chciał się do tego odnieść w swoim poście, to nie ma problemu.
 
Ehran jest offline