Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 18:38   #68
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Iron Man bardzo żałował, że nie mogą uratować tych wszystkich biedaków porwanych i zabitych przez Daleków, ale to znów sprowadziłoby im na głowy Reperów...

Normalny człowiek nie dałby radę zrozumieć większości informacji zawartych w plątaninę obrazów Tony był jednak super geniuszem a jego mózg podkręcała dodatkowo dawka stymulantów i adrenaliny we krwi był wstanie wyłapać dużo więcej informacji.

Oprócz tego, że Doktor dostanie kolejny zestaw regeneracji pojął również, że Gallifrey wcale nie została zniszczona a kosmita w swym wielkim geniuszu doprowadził do ukrycia planety przed samym sobą i utworzył stabilną pętle czasu.

Naukowiec nie rozumiał tylko, jakim cudem mógł współpracować z trzynastoma wersjami samego siebie nie powodując przy tym paradoksu, najłatwiejszym wytłumaczeniem był jakieś rodzaj technologii Władców Czasu, o której Tony nie wiedział. W każdym razie całość pomysłu imponowała rozmachem.


~Przekaż jej, że dziękuje bardzo za zaufanie i niech się nie martwi, widziałem przed chwilą na własne oczy, czym się kończy mieszanie w czasoprzestrzennym continuum i będę trzymał język za zębami. Bardzo się cieszę, że przyszłość naszego przyjaciela rysuje się w jaśniejszych barwach i nie zamierzam tego zakłócić. Ta nowa regeneracja wygląda dużo spokojniej, ma również o wiele lepszy gust w kwestii ubrań mam nadzieje, że kiedyś będę miał okazje go poznać ~ - Przesłał komunikat.


- Dobra robota Mistrzu! Jak chcesz to mogę ci w nagrodę pożyczyć zbroje do zemsty na Arminie Zoli, napracowałem się nad stworzeniem modelu kompatybilnego z biologią twojej rasy, ale Doktor nie chcę z niej korzystać przez swój pacyfizm. Oczywiście trzeba by zrobić mały tuning i dodać moduły bojowe. Co byś powiedział na rozpryskanie tego durnego telewizora za pomocą działek Gatlinga ? - Spytał z uśmiechem, ujrzenie przyszłości przyjaciela wyraźnie wprawiło go w doskonały nastrój miał nawet pomysł na kolejny dowcip...

- Cieszę się, że jesteście cali! Bez Mistrza bym sobie nie poradził, chociaż w międzyczasie doszło do małej sprzeczki pomiędzy nim mną i sexy, ale chyba mimo wszystko się dogadamy - Stwierdził z uśmiechem.

- Ale za wcześnie jeszcze na świętowanie, trzeba odnaleźć Zolę i zniszczyć jego laboratorium nim znów coś rozwali albo stworzy armię Władców Czasu! Myślisz, że dasz radę namierzyć miejsce gdzie obecnie przybywa po fluktuacji w Czasoprzestrzeni, jakie wynikły z używania manipulatora Wiru ? Czy może mam się skontaktować z SHIELD? W każdym razie musimy skoczyć jeszcze do zbrojowni bo chcę wziąć kilka większych zabawek na ostateczny atak - w oczach Tony ego pojawił się złośliwy blask który zdecydowanie nie wróżył nazistowskim naukowcom zbyt dobrze.
 
Brilchan jest offline