Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 20:50   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mi też powiadomienia nie przychodzą. Właśnie czytam odpisy wszystkich i wrzucę coś od siebie

Edit: Dałem posta, Nie mogłem się powstrzymać od drobnego żartu mam nadzieje że nie przegiąłem ? Wierszyk zapożyczyłem sobie z komiksu internetowego Chata wuja freda, jak będę miał wolną chwilę to poszukam linka. Tekst o Runningu chcę wziąć od Pinna bo on to jakoś fajnie ujął w innej sesji potem może znajdę tego posta i edytuje wpis

Miałem też pomysł na ładny fabularny wstęp o tym jak Miron okrada bankomat i załatwia tą komórkę dla Jareda gdzie opisałbym jak wygląda prywatny nadpis mojego Dekera na Matrycę ale zabrakło mi czasu a chciałem dać odpis szybciej

Następne odpisy już będą pojawiać się bardziej sprawnie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-05-2014 o 21:26.
Brilchan jest offline