Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 23:32   #72
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Iron Man wzruszył ramionami - OK mi tam pasuje i tak już zmęczyła mnie ta cała sytuacja, powodzenia.Daj znać jak pójdzie - poprosił Nica.

- Nigdy nie próbowałem, bo jestem raczej kawoszem, ale pewnie mamy jakiegoś stażystę z UK, który potrafiłby coś takiego zrobić, więc mam dla ciebie kilka możliwości: Skoczymy do Stark Industries i spróbujemy znaleźć jakiegoś Herbaciarza, poszukamy jakieś dobrej kawiarni tu w NYC OCZYWIŚCIE ja stawiam, możemy też pojechać na wyspy może spotkamy Wada? No chyba, że wolisz bardziej domowy klimat to możemy pójść do mojego laboratorium kupimy jakąś dobrą herbatę sypaną i spróbuje ją dla ciebie zaparzyć według instrukcji - Stark był w naprawdę znakomitym nastroju z rozbawieniem przyglądał się Doktorowi żeby zobaczyć, którą opcje wybierze.
 
Brilchan jest offline