Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2014, 12:13   #34
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Hej, ja sobie postawiłem za ambicję stworzyć postać, które nie przegra z magiem, chociaż z magii nie korzysta ale tak, Diamond Mind to miszczostwo świata jeśli chodzi o walkę z magami. Dlatego lubię ToB, wyrównuje szanse po prostu chociaż nadal postaci z ToB przegrywają jeśli chodzi o przydatność w przygodach, poza walką niczym specjalnym się nie wyróżniają, dlatego nadal to nie jest Tier 1. Dlatego nadal opłaca się bardziej grać czarodziejem

Zresztą Googol, umówmy się, każdy kto ma nieco większe doświadczenie w D&D 3.5 (na tyle, by powiedzmy robić porządne, zoptymalizowane buildy na 20 poziom) wie, że na tym poziomie walki 1v1 sprowadzają się do pojedynku rewolwerowców i najlepszym atutem nadal jest Improved Initiative kiedyś nauczyłem się tego hard way, jak mój kumpel założył się ze mną, że zrobi postać core-only na 20 poziomie, a ja mogę zrobić postać też na 20, ale ze wszystkimi bajerami i mniej oficjalnymi wyjściami, ale nadal mnie pokona.

Pokonał, bo rzucił więcej na inicjatywę

Ale żeby nie było offtopu - jeśli gracze mogą sobie robić własne przedmioty, to ja mam pytanko - czy moglibyśmy zrobić customową WoL? Bo nie ukrywam (jak już pisałem) że mi praktycznie każdy z tych przedmiotów psuje szyki, innym może nie psuć, a to będzie zaburzenie równowagi, które może naprawdę przeważyć szalę i to dość niesprawiedliwie. Dlatego może po prostu dałbyś opcję zrobienia sobie własnych, według zasad w podręczniku, i byś potem mówił czy broń/przedmiot Ci się podoba czy nie, co?

Nie, żebym jakoś strasznie na to naciskał, moja postać jest kompletna bez tego przedmiotu, ale skoro inni mogą mieć przewagę, to fajnie by było, żebym i ja ją miał
 
Ferr-kon jest offline