Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2014, 15:28   #36
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ferr-kon Zobacz post
Ale żeby nie było offtopu - jeśli gracze mogą sobie robić własne przedmioty, to ja mam pytanko - czy moglibyśmy zrobić customową WoL? Bo nie ukrywam (jak już pisałem) że mi praktycznie każdy z tych przedmiotów psuje szyki, innym może nie psuć, a to będzie zaburzenie równowagi, które może naprawdę przeważyć szalę i to dość niesprawiedliwie. Dlatego może po prostu dałbyś opcję zrobienia sobie własnych, według zasad w podręczniku, i byś potem mówił czy broń/przedmiot Ci się podoba czy nie, co?
Za ten przedmiot tak czy tak trzeba zapłacić. A przynajmniej nie zauważyłem aby Sierak mówił, ze jest to za free. No i, nie wiem czy akurat WoL dałoby się stworzyć od zera tak by była zbalansowana.
 
Googolplex jest offline