Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2014, 22:46   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Młodziak poprawił okulary i to był jedyny gest który mógł świadczyć o nerwowości po za tym wyglądał tak jak zawsze czyli jakby się niczym nie przejmował - Pieniądze, pieniądze, pieniądze, ile jest warte nasze życie jeżeli nie zdołamy go zachować ? A sumienia ? Może rzeczywiście nie potrzebnie się przy nim odezwałem ale nie sądzicie że ta sprawa jest zbyt piękna żeby była prawdziwa ? Chyba Milton Freedman czy jak mu tam było? W każdym razie był taki gość od ekonomij i on powiedział "Nie ma darmowych obiadów "- Pomylenie w sprawie nazwiska nieco zepsuło zamierzony efekt

- Sprawa mi śmierdzi potencjalną wojną pomiędzy Korpami ale niech wam będzie od tej pory będę siedział cicho i wykonywał wasze rozkazy jeżeli chcecie możecie mi odliczyć frycowe za brechanie mordą do klienta z najbliższej wypłaty - Zaproponował na zgodę.
 
Brilchan jest offline