Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2014, 07:13   #1
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Yggdarsill - komentarze

Cześć wszystkim paniom i panom!

Zasady grania były wspomniane w rekrutce. Tutaj tylko wspomnę, że:
- piszemy w 3 osobie czasu przeszłego
- staramy się, aby posty były w terminach
- informujemy wszystkich tutaj o braku czasu, nieobecnościach
- ja preferują brak kursyw czy pogrubiania do dialogów, myślenia czy pisania imion BG z grubej krechy i tak dalej, ale wy piszcie jak wam sie podoba
- w postach nie znajdziecie fragmentów dedykowanych wyłącznie waszym BG, w których miałbym prowadzić was za rękę, pisać co czują BG i co myślą; zostawiam do prowadzenia postać bez takich zabiegów; jeżeli z tekstu ciężko coś rozeznać, to wtedy proszę pytać mnie, prosić o rozliczenie "insight", etc.
Docsa otworzę na dniach.

Każdemu (prócz osób które mają podręcznik - jak ktoś ma oprócz Gobl1na, to niech mi o tym powie) podeślę w tygodniu trochę więcej informacji o umiejkach, wadach i darach BG, oraz uzgodnimy jakieś tam szczegóły z historii etc. Nie będziemy grali na pełnej machanice (nie mam czasu aby w pełni ją przyswoić), ale coś tam będzie, a zrozumienie poziomów opanowania umiejętności, wiedzy, pomoże lepiej odgrywać postać i wykorzystywać jej atuty.

Zanim zacznie sie sesja, byłoby dobrze, żebyście między sobą tutaj dograli stopnie zażyłości i po krótce opisali swoje postacie w kilku zdaniach, zwłaszcza te informacje, które są światotworzeniem w KP.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline