Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2014, 14:25   #44
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Ferr ten czarodziej też nie jest takim omnipotentem bo z kolei ma problem z rzutami obronnymi przeciwnika. Na 20 poziomie potrafią być dość wysokie aby większość czarów po prostu nie działała.
Mi udało się stworzyć teoretyczną postać na 20lvlu która miała nie więcej niż 36 INT (wizard) co daje ST 23+spell lvl + niewielkie bonusy. Natomiast nie miałem żadnego problemu ze stworzeniem postaci która na 20 poziomie miałaby bonusy do rzutów obronnych (wszystkich) rzędu +70 (na jakieś 20 tur, co według mnie wystarczy) w tym wypadku większość czarów ma jedynie 5% szansy powodzenia (naturalna 1).
Chyba, że znacie jakiś sposób by podnieść ST czarów lub osłabić RO przeciwnika, którego ja nie znam.

PS Wiem, że są czary omijające RO ale nie nie przypominam sobie takiego czaru którym można by walkę skończyć w ciągu 1 tury.
 
Googolplex jest offline