Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2014, 15:17   #46
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Googol yyyyep, ale właśnie zakładałem w tamtym przypadku, że skoro Arvelus mówi o postaci, która wyda więcej niż połowę kasy na przedmiot do jednego ataku, to może mieć problemy z cała resztą i jasne, czarodziej nie jest omnipotentny, ale należy pamiętać o tym, że kiedy buduje się czarodzieja, to zwykle nie myśli się o tym CZY będzie dobry, ale JAK zrobić, żeby był najlepszy w sensie - bazowo czarodziej to armata, przecież to jest czysty Tier 1, on może robić WSZYSTKO. Budowanie czarodzieja na 20 poziomie to raczej budowanie muru wokół tego wszystkiego, żeby miało ręce i nogi. Ja na przykład zrobiłem dwudziestopoziomowego Warblade'a, który sam w sobie z prostymi atutami był dobry, ale nagle zacząłem widzieć potężne dziury. AC w stosunku do przeciętnego ataku wojownika na tym poziomie, rzuty obronne z których każdy zoptymalizowany czarodziej będzie się śmiał i tak dalej... Czarodziej jest dużo prostszy do zbudowania, by był silniejszy. I czarodziej, w przeciwieństwie do np. postaci w ToB, poza walką ma MNÓSTWO do powiedzenia. Ja będę miał dobre zastraszanie

Ja mam postać zrobioną, znaczy pełny build z ekwipunkiem, muszę tylko spisać kartę i siąść do historii postaci, co zrobię dziś

EDIT:
Przepraszam, skłamałem, nie jestem warbladem czystym, jestem warbladem/master of nine.
 

Ostatnio edytowane przez Ferr-kon : 01-06-2014 o 16:31.
Ferr-kon jest offline