Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2014, 16:13   #18
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
- Tranquilizera nie mam, ale zajmę się dziewczynką. Sam mam córkę, więc nie powinno być z tym problemu - te nagłe wyznanie nagle rozwiało wszystkie wątpliwości, jakie reszta ekipy mogła mieć związane z jego nagłymi zniknięciami i czymś, co zżera jego fundusze - [i]Jestem gotów się założyć, że skoro dziewczynka jest trzymana pod kluczem, to damy radę jakoś zachęcić ją do współpracy.
- Moim zdaniem generalnie najlepiej będzie zachować minimum śmiertelności. Mam amunicję do kontroli tłumów, więc jakby zrobiło się gorąco, starajcie się osłabiać przeciwników, a ja będę ich oszałamiał. Jeśli to jest większe niż my, lepiej będzie nam się wybronić, jeśli nie będzie ofiar śmiertelnych.
 
Ferr-kon jest offline