Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2014, 18:01   #3
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich. Na początek dziękuję Miszczowi za przyjęcie i ciepłe słowo.

Cytat:
Obce nie dała żadnej szansy Bairdowi, ale to nie wstyd być pokonanym przez jedną z najlepszych graczek-postokletek, z którymi miałem okazję wspólnie pisać.
Ha, ha... Nie ma to jak taka pochwała wobec wszystkich graczy. Teraz tylko spróbuj napisać gorszego posta. Każdy patrzy na Twoje potknięcie. To ja jeszcze dodam gwóźdź do trumny: obce jest r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-a i przyznam, że czytałem jej wstępniaczek fabularny (upppsss.... miałem nie mówić?) i był mierny (jak na jej możliwości). Więc drżyjcie!

Sam ciekaw jestem jak będzie mi się z nią grało na stopie gracz-gracz.

Przyjdzie mi odgrywać Klemeta Gandalvssona - thurla, czyli miejscowego szamana.
Wg moich zamierzeń i zrozumienia będę się starał odegrać człowieka żyjącego na uboczu. Typowego freak'a, który z racji swej funkcji cieszy się szacunkiem swego ludu, ale też jest uważany po części za dziwaka. Niezależny, tajemniczy, inny, często uważany za szaleńca. Oddany jarlowi i jego córce, gotów służyć im swoimi umiejętnościami. Mający jednak własne zdanie, często odmienne od ogółu, z którym jarl niekoniecznie musi się zgadzać ale zawsze powinien rozważyć. Bo w końcu przez thurla przemawiać mogą duchy przodków. Tego wykluczyć nie można...

Życzę sobie i Wam przyjemnej sesji.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline