Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2014, 10:47   #3
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Dash pomasował sobie skronie, kiedy tylko udało mu się wstać. Nieznośny, ćmiący ból zaburzał mu ocenę sytuacji, a jak wspominał jego zmarły mistrz, nie było to nigdy nic dobrego.
Nieco błędnym wzrokiem rozejrzał się po zrujnowanym wnętrzu statku, obrzucił spojrzeniem konającego pilota i rodiańskiego Jedi Teerika, który wyciągnął go spod zakleszczonej blachy, a który teraz przeszukiwał ich zdruzgotaną ładownię.
Nieco chwiejnym, ostrożnym krokiem ruszył w jego stronę.

- Jak dla mnie, Teer, wpakowaliśmy się w niezłą kabałę tym razem.-

Zauważył, sięgając do pasa i szukając palcami wszystkich trzech, tak dobrze znanych mu rękojeści jego mieczy. Były na miejscu, jednak co z tego, skoro prawdopodobnie burza magnetyczna usmażyła wszystkie precyzyjnie złożone obwody.
Jeśli na tej cholernej, skalistej geoidzie nie znajdziemy jakiegoś dobrego warsztatu, jesteśmy skończeni. pomyślał, bezskutecznie próbując zmusić jedno laserowe ostrze do działania.

- Jasne, bierzmy co się da.- Zgodził się ochoczo na pomysł szybkiej przeprowadzki.- Jeśli nam się poszczęści, może nawet uda nam się wykonać więcej niż jedną rundkę z naszymi gratami. Weźmy w pierwszej kolejności jakieś med-pakiety i racje żywieniowe. To będzie nam najbardziej potrzebne, jeśli chcemy przetrwać. Co do reszty udogodnień, zobaczmy co ocalało na tyle, żeby działać...-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline