Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2014, 12:36   #5
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Dash zatrzymał się w pół kroku, prawie upuszczając swoją torbę.
- Na Moc!- Otworzył szerzej oczy.- To, że on żyje z takimi obrażeniami jest medycznym cudem. Nie chcę nawet myśleć, co konsoleta zrobiła z jego organami.- Dodał ciszej.
Najmiłosierniej byłoby chyba dobić pilota. Problem w tym, że żaden z dwóch Jedi nie miał środków, by zrobić to szybko i bezboleśnie, ponieważ ich miecze świetlne - narzędzia we wprawnych rękach gwarantujące taką właśnie śmierć - nie działały. Mogli oczywiście użyć mocy, by uśpić umysł pilota, ale Dash nie czuł się dość wprawny w tym aspekcie, żeby ryzykować.
- Nie powinniśmy go tu zostawiać.- Zauważył.- Z drugiej jednak strony, nie wiem jak moglibyśmy mu pomóc w obecnych warunków. Możesz wpłynąć Mocą na jego umysł? Wprowadzony w śpiączkę miałby cień szansy...- Zapytał Teerika.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline