Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2014, 21:39   #9
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Być może Moc faktycznie z nimi była, bo pojawienie się ludzi w zasięgu krzyku oznaczało, że dwóch młodych rycerzy nie będzie musiało poświęcić długich tygodni na próby uruchomienia jakiegokolwiek systemu radionamierzania i komunikacji.

- Słyszę...- Potwierdził.- Na mojej planecie nie było zbyt wiele oceanów, ale to chyba jakaś żeglarska przyśpiewka...-

Zostawił pakunki przy ich tymczasowym schronieniu w cieniu palm i ruszył niespiesznym krokiem w kierunku z którego nadlatywał głos. Szedł plażą, żeby od razu wypatrzyć okręt i zbadać jednocześnie, jak wielka jest ich wyspa biorąc pod uwagę obwód.

- Jeśli mają warsztaty, żeby naprawić hipernapęd, może będziemy mogli też naprawić nasze miecze i ruszyć dalej. Nasza misja sama się nie wypełni, a przypominam ci Teer, że formalnie nadal jesteśmy w stanie wojny domowej.-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline