Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2014, 10:26   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zawstydzony Czeka zmielił w ustach przekleństwo - Dzięki, wolę zostać,. Jak się skupie na żarciu to zaraz przejdzie - Odpowiedział szeptem.

"Myślałby, kto że jestem już na tyle stary, że zacznę lepiej panować nad ciałem. Ona by się pewnie zgodziła, ale nie chcę wyjść na desperata "



Za to właśnie lubił Geroja kto inny zrobiłby mu straszną siarę i wykorzystał okazje żeby się ponabijać a ten skorzystał jeszcze z okazji żeby załatwić inną sprawę podziwiał jego pomyślunek.

Tymczasem wsunął się głębiej żeby ukryć wzwód pod stołem, sięgnął po jedzenie i zaczął bardzo wolno przeżuwać. Starając się nie myśleć o seksownej przyjaciółce. Żeby zająć czymś myśli zaczął nucić pod nosem tablicę Mendelejewa do rytmu starej piosenki, którą często śpiewał jak był zdenerwowany albo po prostu znudzony.

Była to jego ulubiona piosenka, odkrył ją jakieś 6 lat temu, kiedy złamawszy zabezpieczenia Rosyjskiego neta nielegalnie ściągał dla Matki Jankeskie piosenki:

Tom Lehrer CHEMISTRY element song - YouTube

Nauczył się tablicy pierwiastków z tej piosenki, kiedy poszedł do zawodówki na któreś lekcji stwierdził, że zna umie całą wyrecytować.

Największym wyzwaniem było żeby nie wymieniać w rytm melodii, bo by go wykopali za burżuazyjne zainteresowania. Udało mu się przez to, że dodawał masę atomową i ciężar pierwiastka.

Kiedy już skończył zadowolony śmiał się do nauczyciela a ten wydarł na niego mordę, że pała.
Kałamarnica nie zorientował się, że piosenka nagrana w sześćdziesiątym trzecim roku i odkryto nowe pierwiastki od tamtego czasu. Nauczył się pozostałych, ale i tak przez długi czas się wszyscy z niego za to nabijali.

Potem dowiedział się, że piosenka ta jest wzorowana na jakieś brytyjskiej operze z dziewiętnastego wieku, który wyśmiewał się z generała, który nie nadaje się do swojej roboty nawet śmieszna

Major-General The Pirates of Penzance (Subtitles) - YouTube

Kiedy poczuł, że w spodniach mu się rozluźniło i wszyscy się najedli i napili postanowił się odezwać

- Hej, Dima zgodziłbyś się żebym poćwiczył dzisiaj z tobą? Bo trzeba by wypocić wódkę i przewietrzyć głowę a tak jakoś energia mnie dzisiaj rozpiera - Spytał kolegi.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-06-2014 o 01:30. Powód: "zabawa" z linkami :P
Brilchan jest offline