Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2014, 16:27   #22
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Dobra myśl Wydra, pokażmy nasze podziemne salony nowej lokatorce. Idziemy.

Dima wstał i ruszył korytarzem prowadzącym wgłąb bunkra zachęcając resztę do pójścia za sobą gestem dłoni. Po obu stronach korytarza tkwiły co kilka metrów zardzewiałe stalowe drzwi prowadzące do dawnych pomieszczeń użytkowych: magazynów broni, żywności, amunicji, pokoju łączności, ambulatorium, sypialni, szatni, sali odpraw i tym podobnych. Większość z nich nie była wykorzystywana, głównie dlatego, że przeprowadzili się niedawno i stopniowo adoptowali wnętrze w miarę jak pojawiały się potrzeby.

-Tak to wgląda na chwilę obecną, udało nam się podłączyć na dziko prąd z instalacji miejskiej, kanalizacja działa ale póki co nie znaleźliśmy sposobu na zaopatrzenie w ciepłą wodę. Mój pokój to ten z napisem "magazyn amunicji" na drzwiach. Nie trzeba pukać przed wejściem.

Zażartował idąc dalej i wskazując kolejne pomieszczenia. Zatrzymał się przy drzwiach dawnej, wspólnej sypialni oddziału ochrony obiektu.

-A tu jak to niektórzy mówią jest "komnata tortur Gieroja" czyli sala ćwiczeń

Powiedział otwierając drzwi. Piętrowe łóżka zostały wyrzucone by zrobić miejsce, środek pomieszczenia zajmował rodzaj klatki wykonany z elementów rusztowania budowlanego, dalej zwisał na łańcuchu wypełniony piaskiem worek treningowy, stare materace tworzyły matę do treningów walki wręcz obraz dopełniało kilka odważników do ćwiczeń siłowych.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline