Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2014, 18:27   #11
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Dash zatrzymał się i zbadał uważnie wzrokiem przedstawiający mu się widok.

- Drewno...- Szepnął do siebie.- Chyba nici z hipernapędu, chociaż...-

Ostrożnym, powolnym ruchem odwrócił głowę, by sprawdzić, czy Teerik nadal stoi obok niego. Stał. Był zatem tak samo widoczny w popołudniowym świetle słonecznym, jak ludzki Jedi.

- Wiesz, stary, to zastanawiające. Wygląda na to, że trafiliśmy na jedną z tych zaginionych z map hermetycznych planet, gdzie mieszkańcy nie latają jeszcze w kosmos. A jednak, mimo że... ekhem... z nas dwóch to ty wyglądasz najbardziej obco, nie wzbudziłeś w nich zdziwienia.-

Dash postanowił pozostawić towarzysza z tą refleksją, a sam ruszył przodem, by brodząc w płytkiej wodzie przybrzeżnej dostać się do wraku i z bliska przyjrzeć się rozbitkom.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline