Wątek: Nawiedzony dom
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2014, 13:19   #73
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Duch słysząc skierowane do siebie słowa odwrócił się powoli do Torstena i głosem wydobywającym się jakby z wielkiej pustki zaczął mówić.

- Masz rację. Jestem sługą czarodzieja Ludovicusa Hanike, właściciela tego domu. Mój pan prowadził jakieś magiczne eksperymenty. Podczas jednego z nich spotkało go jakieś straszliwe nieszczęście. Nie wiem dokładnie co się stało. Po prostu pewnego dnia obudziłem się martwy. Ta tajemnica nie pozwala mi odejść. Odpowiedź dlaczego nie można stąd wyjść może znajdować się na strychu. To jedyne miejsce gdzie nie mogę wejść. Mój pan zabronił mi tam chodzić i nawet po śmierci nie mogę złamać jego zakazu.

Gdy skończył mówić, patrzył jeszcze przez chwilę na śmiałków, po czym znowu odwrócił wzrok, tracąc całkowicie zainteresowanie drużyną.
 
Ulli jest offline