Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2014, 15:06   #15
Falcon911
 
Falcon911's Avatar
 
Reputacja: 1 Falcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodze
- Mam tylko panią, bratku, a ta pobrzękuje w sakiewkach. Widać mylisz nas z kimś, z kim masz na pieńku. Nie mam pojęcia o co chodzi, mam to w rzyci, tak samo jak ciebie, tę dziewczynę i wszystko to wokół.
Liczył, że uda mu się rozwiązac spór dyplomatycznie. Nie chciał w rzeczywistości zabijać wieśniaczki, jednak gdyby nie miał wyboru, nie zawahałby się. Ale wolał na razie paktować. Usłyszał kiedyś powiedzenie: "Kiedy mają cię wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiesz co może się zdarzyć, zanim ją przyniosą", toteż w duchu miał nadzieję na korzystniejsze rozwiązanie. Chwilę postał w milczeniu i czekanie na cud jednak mu się znudziło.
- To jak? - warknął i zamłynkował mieczem - Puszczasz ją, czy mam porżnąć was oboje?!
 
Falcon911 jest offline