Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 00:25   #135
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
- Walka w mroku, to dla nas nie pierwszyzna krasnalu - rzucił Jon w odpowiedzi na oskarżenia, jakie wysnuto pod jego adresem.
Zapewne doszłoby do ostrzejszej wymiany zdań, ale pojawienie się Wojownika, a przede wszystkim jego przemowa, radykalnie zmieniły sytuację.
Zapadła chwila, jakże wymownej ciszy.
- Wojowniku twoje oskarżenia niewątpliwie mają podstawy, ale jestem pewien, że nasz klient -Samson mocno zaakcentował ostatnie słowo - wyjaśni nam co tutaj zaszło. Okoliczności nie są jednak odpowiednie do takich dyskusji. Musimy chronić naszych pasażerów, choć są poważne podstawy do zerwania kontraktu, ale nie mamy czasu ich rozważać. Musimy, coś postanowić i to szybko.
- Już mówiłem - warknął coraz bardziej rozzłoszczony Jon - Wszyscy do powozu, a ci którzy gotowi są walczyć niech zostaną na zewnątrz. Zgasimy lampy i miejmy nadzieję, że ktokolwiek czai się mroku przestanie się nami interesować. Jeżeli nie przyjdzie nam walczyć.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline