Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 14:56   #137
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Rekus uważnie wysłuchał słów Wojownika.

- Wiedziałem, że coś musi być. Stwór z pomroki nie miał powodu żeby kłamać. Teraz kiedy znalazłeś tą figurkę możemy jej się pozbyć i wszystko powinno wrócić do normy. Wyrzuć ją jak najdalej od powozu. Jestem za tym żeby załadować wszystkich do wozu i ruszać stąd jak najszybciej. My oczywiście po bokach z lampami. Miejmy nadzieję, że nie ma więcej ukrytych figurek.
Na słowa Jona powiedział tylko:

- Źle radzisz Jonie. Gdybyśmy ciebie posłuchali nigdy nie znaleźlibyśmy figurki i utknęlibyśmy w pomroce na dobre. A to straszenie jest śmieszne. Wiem co należy do moich obowiązków i nie trzeba straszyć mnie Westerweldem żebym je wykonywał. Wyszedłeś na głupca.

Na słowa Sava skrzywił się lekko.

-Obyś się mylił dobry człowieku. Niestety to co mówisz jest całkiem prawdopodobne. Jeśli rodzina Klinkenborga jest skażona pomroką mogą w każdej chwili zmienić się w mutantów i na nas rzucić. Jednak co będzie, to będzie. Nie mogę wypiąć się na tych ludzi i zostawić ich na pastwę losu w pomroce. Spróbujmy się stąd wyrwać panowie.

Rekus będzie nalegał na jak najszybsze pozbycie się figurki i opuszczenie tego przeklętego miejsca.
 
Ulli jest offline