Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 22:26   #27
KFC
 
KFC's Avatar
 
Reputacja: 1 KFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znany
Wszystko pięknie, ale dalej NIC nie wiadomo co będzie w piśmie poza tym że trafi tam gra Fajerbol ze stajni MGF.. a wiemy to z drugiej ręki, wcale nie od ekipy nMiMa. Super że na samej nostalgii można wyciągnąć 40 kawałków, ale ja dalej czekam na konkrety a czas im się kończy. Do Krakowa na pewno nie pojadę specjalnie tylko po to aby łaskawie mi wyjawiono co w końcu będzie w pierwszym numerze tego pisma, skoro za miesiąc ma się pojawić w sprzedaży tak?? Do jasnej ciasnej, chyba trzeba było o tym pomyśleć miesiąc temu może? Chciałem dać tę stówę, ale z każdym dniem jakoś mniej jestem przekoanany, a ekipa nie robi NIC, dosłownie NIC, żeby ten stan zmienić. Tylko się chwalą swoimi brodami na facebooku, no przepraszam bardzo, ja się pytam za co mam im zapłacić? Za to, że pokażą mi za tydzień zamiast bród nowe tatuaże, albo fryzury? Powodzonka.
 
KFC jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem