Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 23:05   #14
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
"To chyba jakiś lokalny odpowiednik piratów." pomyślał Dash, przechodząc w kierunku wraku. Jakimś cudem ci dwaj więźniowie zdawali się być... dość radośni, nawet jeśli od wielu dni nie widzieli kawałka strawy, ani z pewnością nie mogli rozruszać mięśni i rozprostować kości.
- Spróbuję was rozkuć...- Powiedział ostrożnie, podchodząc do Rogera i jego brata. Jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić - w zwykłych warunkach Dash zapewne po prostu rozciąłby kajdany mieczem świetlnym. Teraz jednak nie działało żadne z jego trzech ostrzy, musiał więc spróbować nieco bardziej... konwencjonalnej metody.
Jednocześnie delikatnie badał umysły dwóch tubylców przy użyciu Mocy. Co jak co, ale nie zapomniał w odruchu dobroci o podstawowych odruchach. Sprawdzał więc ich intencje i prawdomówność, by przekonać się, czy na pewno warto od razu popuścić wodzę fantazji i pozwolić nadziei na odlot z tej planety ponieść się w nieznane.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline