Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 20:08   #8
klaudia626
 
Reputacja: 1 klaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodze
Co odwalili ? Postaram się opowiedzieć najkrócej jak mogę. Ja, moja przyjaciółka i jeszcze jeden przyjaciel (NPC) znaleźliśmy mapę do Karak Azgal, starożytnego miasta krasnoludzkiego, gdzie spoczywają baaaardzo drogocenne artefakty, no a Bertold (ten który jest czarnoksięznikiem) ukradł nam tą mapę z pomocą swojego przyjaciela Lestera. My dostaliśmy zlecenie od Imperatora, jednak za pośrednictwem kanclerza, że mamy odnaleźć mapę i udać się do tego Karak Azgal i przydzielił nam jako opiekunkę misji pewną wysoko postawioną szlachciankę, która zostałą też porwana przez Bertolda i Lestera i wykupiona na ich stronę, w ten sposób my poszliśmy do kanclerza, który przydzielił nam kogoś innego i również nakazał ścigać tych ludzi, ponieważ współpracują z chaosem, ot cała historia w wieeeeelkim skrócie Stąd moje pytania, bo Bertold może się zamieniać w kruka itd. ma magię, a my jako postacie niemagiczne mamy dużo trudniej, biorąc też pod uwagę, że nie uderza w nas a w bliskich. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, napewno je pokażę naszemu MG. I jeszcze pozostało pytanie o CHODU! i o tym pogrzebie, chodzi o te :

Mam jeszcze jedno pytanie jeśli ktoś mógłby odpowiedzieć na temat zdolności chodu! Wtedy mamy prędkość +1, więc jak najlepiej zrobić, że jest się test do przodu, czy osoba od razu ucieka ?

I czy wędrowny czarodziej czarnoksiężnik może niepostrzeżenie zbliżyć się do miejsca pogrzebu gdzie znajdują się mistrzowie magii praktycznie każdego wiatru ?
 
klaudia626 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem