Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2014, 20:44   #426
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
A nie myślisz, że w tedy można też spotykać istoty, bądź ludzi którzy będą także groźni. Jak jest np gra komputerowa, to w tedy też się bohater rozwija i jest naprawdę dobry, ale zawsze przeciwnicy też stają się straszniejsi. Na przykład ma ochronę przed wszystkim, ale potwór zadaje tak potężny cios, że ochrona i tak opadnie pod tak silnym ciosem. (Dajmy przykład dokładny - tarcza, która będzie miała obrony 10, przed atakiem 10 obroni, ale z taką tarczą pewnie się nie chodzi na chłopów, aby przed widłami chroniła, lecz na coś mocniejszego, często nie małego )

Nie wiem tak się zastanawiam Mi to wszystko jedno, tylko że jak tak myślę, to bohater stoi w miejscu, bo przecież nie zawsze w profesji są wyższe rozwinięcia.

Oczywiście tak jak wyżej napisałem jestem otwarty na ten sposób, chętnie spróbuję
 
Inferian jest offline