Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2014, 15:01   #31
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
@Marrrt, Stalowy

Z rzutu +2, z postawy +2 (można by dyskutować, czy siłowa, czy widowiskowa, ale akurat w przypadku Bojana, to na jedno wychodzi), +1 bo Magnus w zasadzie współpracował, przeciwko trudności 2 (ustalam poziom trudny) zadania, daje w efekcie +3, czyli imponujący sukces.

Na karcie Bojana i Magnusa pojawiły się nowe aspekty. Ponieważ zasadniczo gramy PvP, więc przysługujące dwa darmowe wywołania rozdzieliłem po jednym na obie postacie.

Przy czym obaj wykorzystaliście swoje akcje zaczepne na tę turę. Wiem, że wyżej pisałem inaczej, ale po przemyśleniu uznałem, że bliższe intencjom będzie potraktowanie deklaracji Magnusa, jako współpracy. Dzięki temu on również zyskał aspekt, który będzie mógł darmowo wywołać.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline