Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2014, 19:42   #25
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
- Z całym szacunkiem majorze ale rozumiem waszą elitarność. Nie będę się licytował na to kto co przeżył. Chciałem podejść do was jak do ludzi, ale Jenkins musiał wszystko spierdolić. Rozumiem, że macie charakter i pozwalacie sobie na więcej niż normalny żołnierz. - odpowiedział patrząc w oczy White'a.
- Jednak prosiłbym o hamowanie taki wywodów. Odpowiedziałem na pytanie, które wisiało między wami od dłuższego czasu: co oficer walczący z Japońcami, robi tutaj w Europie i dlaczego on ma nami dowodzić? Odpowiedziałem, a w zamian dostałem pyskówkę człowieka, który myśli, że skoro służy w SAS to nie obowiązuje go hierarchia dowódcza i jest nie wiadomo kim. Skoro nie chcecie ustalać ze mną waszego ekwipunku - proszę bardzo. Zostawię was samych. Wyruszamy 25 kwietnia o godzinie 5 rano. Ciężarówka przewiezie nas na tajne lotnisko i stamtąd samolotem C-87 Liberator.
 
Gveir jest offline