Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2014, 22:21   #29
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
- Sprawdź na górnej półce w szafce amerykańskiej. Tam powinny być Welrody. - odpowiedział Jenkinsowi po czym zaczął buszować w szafce niemieckiej wydobywając z niej mundury Wafen-SS i hełmy.
- Ale nadal to strzał, dźwięk słychać. Bardziej chodziło mi oto czy ktoś z was jest na tyle przeszkolony, że mógłby podchodzić blisko aby podcinać gardła czy skręcać karki. Hałasu mniej, metoda pewna dlatego, że nie możemy sobie pozwolić na zbytnie obciążenia.
Wyciągając kurtkę maskującą jaką nosili hitlerowscy żołnierze. Wyciągnął ją przed siebie i zbadał wzrokiem z góry na dół. Obmacał w poszukiwaniu kieszeń ale ich nie wyczuł.
- Nie wiem, nie wiem.. może stena albo thompsona da się ukryć pod tą kurtką, ale nic większego. Broń z tłumikiem do eliminacji cichej, w razie kotła użyjemy przemyconej lub zdobycznej broni. Totenkopf jest dobrze uzbrojoną jednostką, więc nie będziemy narzekać na słaby sprzęt czy amunicje.
 
Gveir jest offline