Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2014, 18:42   #14
JJ
 
Reputacja: 1 JJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znany
Człowiek-dżewo był bardzo wkurzony całą sytuacją, było mu cholernie zimno od ciekłego azotu a bazgroły na brzuchu i dziura w palcu dawały się we znaki cholernym bólem i lepiącym krwotokiem.
Gupi ptak , ty ryć w moja skóra , gupi ptak , gupi ptak! Ja cie zjeść jak dzięcioła!- ryczał wkurzony na zgromadzonych pod podestem.
Jego stare igły oczywiście spadły od upadku zalewając tym samym dziure podpodestową.
Wy być bardzo dziwny. Jeden być karzeł drugi być ptak. Wy być stąd? Ludzie stąd być inna.
Jego zbiorniki z tlenem i ciekłym azotem nadawały się na złom , poszatkowanie i ponowne użycie w atomowych silnikach traktorów na polach za wschodnimi rubieżami tego zatęchłego , zagrzybiałego i zaalkoholizowanego miasta. Na szczęście przeżył zbiornik Jego Roślinności to znaczy zbiornik na chlorofil ,który grzecznie napełniał swoje wnętrze zielonym biogenicznym glutem.
Ty!Wskazuje na Luga Ty nie być człowiek , co ty być? Dziecko? Twój kolega być ptaszysko , ja ptaki jeść po czym żwawo zaczął dłubać w dziurze po dzięciole , nagle znajduje pęk kabelków , które oczywiście ostrożnie skręca i bach! Pomysł na...!Ja mieć pomysł , my wyjść z dziura i czmychać do obozu zielonych ludzi albo gumo-ludzi!Wtedy zobaczył postać stojącą nad nimi.Co to być?!To być kobieta?!
Jego resztki igieł i małe włochate korzonki stanęły na sztorc ,a żywica na palcu zaczęła krzepnąć w tempie 200l /s .Poczuł też skutki nadmiernej ilości żywicy w mózgu co obiawiało się bólami głowy ,nudnościami i ... oczywiście na sam koniec rzygnięciem sfermentowanymi resztkami chmielu , winogron i rzepaku wprost na zgromadzonych.
Ja to pić!I żwawo wyciągnął szklanicę spod swoich zdrewniałych wałów tłuszczu to być bardzo mocne i to dawać siła i mocz ..znaczy hik! moc!
 

Ostatnio edytowane przez JJ : 17-06-2014 o 23:20. Powód: Poprawa tekstu :]
JJ jest offline