Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2014, 09:26   #126
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
To już koniec.
Przez chwilę zastanawiałem się, czy nie ciągnąć tego dalej, ale zasadniczo to był jeden z finałów, który był w założeniach scenariusza, więc i dobry moment, aby zakończyć.
Oczywiście zakończenie jest otwarte, przynajmniej dla części z was.

Sesję mogę uznać za udaną i bardzo przyjemną.
Udało się ją ukończyć, a to już jest sukces w grze forumowej. Dwa świat był autorski i dzięki wam nabrałem chęci, aby po latach zacząć nad nim pracować i dopieszczać szczegóły.
Świat powstał lata temu, gdy jeszcze w miarę regularnie grałem na żywo. Nigdy jednak nie wyszedł poza kilka luźnych notatek i kilka sesji. To była nie jako jego pierwsza próba w szerokim świecie.
Chętnie poznam wasze opinię na jego temat.

Co do zakończenia, to postacie Ulliego i kretolanda zbyt długo zwlekały z podjęciem jakiś radykalnych decyzji. Zniszczenie figurki mogło przynieść skutek, ale nie w tym momencie. Gdybyście próbowali ją zniszczyć wcześniej, to kto wie, jakby się potoczyły wydarzenia.
Postacie Anonima i Saverocka zaryzykowały i zaufały temu, co mówiła kobieta. Postacie żyją, ale ceną za to jest przemiana, która jest spowodowana wejściem w ścianę cyklonu.
Przemiana ma swoje plusy i minusy, gdyż daje postacią pewne nowe umiejętności, ale jednocześnie czyni z nich niejako mutantów, osoby w tym świecie będące wyrzucone na margines.
O szczegółach opowiem jeżeli będzie chęć rozegrania kolejnej sesji w tym świecie.

Na tę chwilę dziękuję wszystkim za grę, stworzone postacie i zaangażowanie. Bez waszego działania, szybkich odpisów nie udałoby się tak szybko rozegrać tej sesji.
Mam nadzieję, że grało się wam przynajmniej tak dobrze, jak mnie prowadziło.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje siÄ™ sukÄ….
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline