Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2014, 12:29   #15
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Lugowi błysnęły oczy.
Robota oznaczała dla niego kilka podstawowych, a pewnych jak podatki rzeczy.
Po pierwsze, primo: Być może uda się dzięki niej olać pozostałe wykłady w tym tygodniu, co w praktyce oznacza, że nie będzie musiał znowu godzić się z myślą, że może wysadzić w powietrze mały szyb kopalniany tylko na niego patrząc.
Po drugie, primo: "Robota" oznaczała, że będzie z tego zysk, a zgodnie z regułą wypłaty, trzeba ją przepić z kolegami z pracy.
I wreszcie po trzecie, primo: Zawsze da się na podstawie tej roboty wykręcić zwolnienie ze studiów pod pretekstem "praktyk studenckich"! Ha! Genialny plan.
Spojrzenie krasnoluda skrystalizowało się na mówiącej kobiecie.
- Więc mówisz, ma'am, że potrzebujesz usług mnie i moich drogich companiheros?- Postanowił od razu wystąpić jako nieformalny przywódca grupy, ponieważ wciąż przechodził fazę dobrego mówienia i jako jedyny spośród tych czterech bęcwałów, z których dwaj byli ptakami, a dwaj pozostali drzewami, władał biegle Wspólnym nawet po pijaku.
- Jestem krasnoludem, krzaku!- Wykrzyknął na pytanie Joe'go.- Ciach, ciach, to-moja-złoto, gdzie-moje-piwo, dajcie-więcej-tego-złota/piwa, czas na-dniówkę-w-kopalni! Tak to wygląda.-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline