Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2014, 15:43   #36
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Major Stammers usiadł na krześle i spokojnie wysłuchał wszystkich racji czy pomysłów. Nie chciał przeszkadzać ich wenie twórczej. Podzielał obawy White'a i dlatego odpowiedział najpierw na jego pytania.
- Sierżancie White. Doskonale rozumiem problematykę podchodów i podcinania gardeł. Pytałem raczej w formie ostateczności, gdybyśmy zostali do tego zmuszeni. Głównymi narzędziami będzie broń z tłumikami dźwięku - pistolety maszynowe oraz zwykłe pistolety. Plan eliminacji strażników na wieży jest równie ciekawy, jednak - tutaj przerwał na chwilę. - ktoś z nas musi odwrócić uwagę większości od planowanych sztuczek. Wtedy może się udać.
Następnie skierował wzrok ku porucznikowi Jonesowi i odpowiedział na jego pytanie.
- Jeśli już musisz, to mów mi po imieniu. Dwa - Ci naukowcy są bardzo potrzebni. Wiem, że to obciążenie ale mają ogromną wiedzę, która pozwoli na dalszy rozwój. Zobaczycie to za kilka lat, wspomnicie moja słowa. - pokiwał lekko palcem prawej dłoni.

Wysłuchał pomysłu wielkiego sierżanta oraz Mac Leana. O ile ten pierwszy był prosty i wręcz brutalnie zabawny, tak drugi miał ręce i nogi. Brakowało tylko komunikacji.
- Poprawka, panie Mac Lean. Oni są w stanie przerzucić oddziały na południe korytarzami podziemnymi. W obozie oprócz kilku wieżyczek i żołnierzy, a także jak podejrzewamy: więźniów, nie ma nikogo. Plan sierżanta Loughtona jest.. zabawny w prostocie i taka szybka rozwałka każdemu dodałaby uśmiechu, ale to propozycja Mac Lean wydaje się najrozsądniejsza. Warunkiem powodzenia jest wcześniejsze rozdzielenie zadań, wykonanie ich, a następnie zbiórka w jednym punkcie i wyruszenie do podziemnej fabryki.
 

Ostatnio edytowane przez Gveir : 19-06-2014 o 00:14.
Gveir jest offline