Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2014, 03:40   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dobrze ufam ci. Nie przejmuj się tym, co mówią ludzie ani jakimś głupimi klasyfikacjami jesteś naprawę świetnym magiem udało ci się mnie sprowadzić i masz wszystko nieźle rozplanowane. Co do moich potrzeb energetycznych rzeczywiście przyda mi się wszelka pomoc zapowiada się, że zużyje sporo energii podczas walki, mam tylko trzy pastylki a nie mam warunków żeby produkować tutaj więcej, więc zdaje się na ciebie - Poklepał Tadema po plecach.

- Masz, racje sen to dobry pomysł jutro czeka mnie ciężka walka Dobranoc - Barry miał wyjątkowo dobry humor czekała go ciekawa praca na rzecz sprawiedliwości sytuacja była ciekawa najadł się i opowiedział śmieszną historię. Zwykle musiał ograniczać się do pastylek, bo tradycyjne jedzenie było zbyt problematyczne, więc taki posiłek był rzadko przyjemnością.
 
Brilchan jest offline