Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2014, 10:29   #74
Tiras Marekul
 
Tiras Marekul's Avatar
 
Reputacja: 1 Tiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnie
Odpowiedzi na postawione pytanie są dwie, i zależne są one od typu sesji w jakich dane mi jest brać udział. Ostatni raz miało to miejsce może z dwa lata temu, kiedy brałem jeszcze udział w sesjach stołowych, to kreowane przeze mnie postaci miały zawsze więcej moich cech niż te, jakie mogę stworzyć na forum. Zwykle byłem graczem prowadzącym pozostałych. Jako ten z największym stażem, teoretycznie powinienem wiedzieć co robić, jak prowadzić bohatera fabularnie i mechanicznie, jak odgrywać swoje kwestie wczuwając się w klimat stworzony przez mistrza gry. To jednak dość ogranicza, bo chaotyczny bohater jest niewskazany w drużynie która liczy na tego najbardziej ogarniętego gracza, lub bohatera niezależnego prowadzonego przez mistrza gry. W takim układzie uzbrojony po zęby wojownik, spokojny i wygadany zabójca lub świętoszkowaty paladyn byli na porządku dziennym, a sposobności do eksperymentowania było nie za wiele.
Na forum udzielam się od niedawna, brałem udział w zaledwie kilku sesjach i nie mam jeszcze dostatecznie dużego doświadczenia tutaj. Wiem jednak, że mogę sobie pozwolić na dużo więcej podczas tworzenia postaci. Mroczny charakter, dla którego brzdęk złociszy i obojętność dla cudzego życia to zdecydowanie postacie, którymi lepiej mi się gra. I z całą pewnością będę takich tworzył przez jakiś czas, bo zwyczajnie łatwiej się w takich wczuwam. Możliwe, że jest we mnie coś z seryjnego zabójcy lub psychopaty i dopiero teraz mogę to pokazać...
 
__________________
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.
Tiras Marekul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem