Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2014, 16:55   #41
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Podszedł do tablicy i chwycił kredę. Chwilę nią podrzucał, po czym zaczął zapisywać na tablicy punkty.
- Punkt 1: musimy odbić fabrykę z rąk nazistów. Oznacza to wybicie wszystkich niemców, którzy się tam znajdują. Łącznie z dowódcami - to jest nasz priorytet - zapisał na tablicy wszystko.
- Punkt 2: Aby to zrealizować musimy dostać się do obozu, wyeliminować łączność fabryki z powierzchnią oraz załogę. Wtedy nadajemy komunikat dla naszych i wchodzimy do środka. Punkt 3: odnajdujemy sterówkę szybów wiodących na południe i niszczymy je. W taki sposób nie będą w stanie przerzucić niczego, co pozwoli na szybki marsz naszych wojsk. Nasi zajmują fabrykę i dekują się w środku obozu. Punkt 4: idziemy wyzwalać naukowców, których wywieziemy na powierzchnię. Tym zajmę się ja, wy wykonacie rozkaz eliminacji dowódców. Porucznik Jones będzie wami dowodził podczas tego etapu. Ja wyprowadzam naukowców, wy eliminujecie dowódców, chyba, że któryś z nich się podda. Wtedy aresztujecie i na górę z nim. Rozumiecie to? - zakończył pisanie na tablicy podkreślając starannie ostatni punkt. Odłożywszy kredę, otrzepał dłonie z pyłu i zbliżył się do komandosów.
- Po szybkiej analizie metod wybrałem optymalna. Jesteśmy w posiadaniu SdKfz.251 oraz mundurów SS. Przebieramy się i udajemy zaopatrzenie dla załogi obozu. Wjeżdżamy na część dla Waffen SS i robimy szybki rajd na budynek komendantury. Taki pojazd z nami na pokładzie nie będzie niczym niezwykłym jako zwiad. Przyjedziemy pod pozorem sprawdzenia sytuacji. Po wyeliminowaniu komendatury rozpoczniemy cichą eliminacje wież strażniczych, asekurowani będziemy przez jednego z nas przy karabinie w transporterze opancerzonym. Po wykonaniu całej roboty wchodzimy do fabryki. Zostaniemy zrzuceni na pozycję pomiędzy wojskami naszymi, a górą w specjalnym miejscu gdzie będzie przygotowany dla nas pojazd.
 
Gveir jest offline