Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2014, 17:55   #85
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Tura III start!

Można zaczynać odpisy w ramach trzeciej tury. Grę na drugiej turze zakończyli Agape i Vilir, bowiem ich postacie nie przetrwały. Dzięki wielkie za barwną grę!

Faza zaczepna zasadniczo kończy się we wtorek o 8:00, faza obronna we środę o 8:00. Niemniej jednak podobnie, jak było w poprzednich turach, lepiej od razu reagować obroną, jeśli zostało się zaatakowanym.

Jeśli ktoś nie wykorzysta w porę swojej fazy zaczepnej z powodu tego, że będzie czekał na rozstrzygnięcie swojej obrony, to nie ma żadnego problemu, żeby "zaczepiał" w ramach fazy obronnej.

Pamiętajcie o tym, że jeśli w swojej akcji wykorzystujecie/gracie aspekt/-em: czy to waszej postaci, innego gracza, czy to sytuacyjnym (lista aspektów sytuacyjnych w spojlerze w pierwszym wątku sesji), to zawsze (tzn. do czasu gdy nie padnie rzut przeciwny) możecie podbić rzut (+2) wydając punkt losu i powołując się na wykorzystywany aspekt.

W trakcie drugiej tury pojawiały się i znikały nowe aspekty i okazje. Pisałem o nich w komentarzach i nanosiłem na karty postaci. Dla przypomnienia lista tych, które są aktualne:
  1. Okazja (Shackleton, darmowe wywołanie): jednorazowa dwuręczną broń terroru w postaci stołu
  2. Aspekt (Huan): W co można wsadzić kościany korkociąg?
Pozostałe aspekty osobiste w kartach postaci w wątku rekrutacji ([FAE] Bójka w karczmie).

@Aramin, MistrzKamil
Wybaczcie, początkowo w rozstrzygnięciu nie uwzględniłem okazji Hansa, która jeszcze obowiązywała. Niewiele to zmienia - atak Hansa na Długiego się nie powiódł, ale Długi nie zyskał z tego okazji. Czyli usunąłem z karty Długiego okazję Osłupiały Hans i wszystko jest teraz prawidłowo. Przepraszam.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline